Jak uplatnit Poukaz Zážitkový let

06.11.2018

V tomto článku vám sdělíme potřebné informace k uplatnění Poukazu pro Zážitkový let.

Obdržel jsem Poukaz pro Zážitkový let, co mám dělat?

V první řadě je potřeba si naplánovat termín letu, přičemž Poukaz je platný 6 měsíců.  Na Poukazu, a to i na Poukazu v elektronické podobě, máte uveden telefonní kontakt či email, kde si předem domluvíte konkrétní termín letu. Je lépe si připravit více termínů, a to z důvodu obsazenosti letadel. Ale čím dříve nás budete kontaktovat, tím pro vás lépe. Létáme každý den od východu do západu slunce, pondělí až neděle, dle počasí.

Kdy se mám dostavit na letiště a co si mám vzít sebou do letadla?

Stačí se dostavit cca 5 minut předem na letiště, kde se vás ujme letový instruktor. Společně spolu naplánujete let a letíte. Sebou do letadla si můžete vzít co uznáte za vhodné, pití, jídlo, mobil, foťák, kameru či jiné pro vás důležité věci. V letadle se dá i zatopit, takže oblečení dle vašeho svědomí i vědomí, nic extra navíc nepotřebujete. V létě se létá i v tričku a krátkých kalhotách..

Za letu můžete fotit či natáčet videa, vše povoleno

Doporučujeme před letem nejíst těžká jídla a den předem se moc neopít, hlavně před delším letem, který bude trvat více než 30 minut. Někomu let s žaludkem nic nedělá, ale některým lidem žaludek umí v bříšku udělat velkou paseku, když se před letem tzv. napapá moc a dá si i trochu více alkoholu den předem, než je zdrávo. Do letadla vás samozřejmě vezmeme jen ve střízlivém stavu. 

Pro další informace, které vás zajímají,  nás neváhejte kdykoli kontaktovat