Rezervační systém

Zenair CH601
Zenair CH601

Jak provést rezervaci

Kdo z vás není zaregistrován, tak při prvním zabukování termínu letu si musí ještě v kalendáři vytvořit nový uživatelský účet - zadat svou emailovou adresu a telefonní kontakt, poté potvrdit v emailu. To provedete tak, že vpravo pod tímto textem kliknete na "Přihlásit", objeví se vám vyskakovací okno, kde dále kliknete na "Vytvořit nový uživatelský účet", vyplníte povinná pole a odešlete. Ve vašem emailu potvrdíte a vrátíte se na naše rezervační webové stránky nebo z emailu přímo do rezervačního kalendáře.

Přímo pro rezervaci prosím nejdříve v rozvrhu vlevo pod tímto článkem zvolte druh zážitku (uvedené časy vedle druhu zážitku nejsou časem letu na vašem voucheru, ale jsou časem, který je vyčleněn jenom pro vás našim instruktorem), poté si v kalendáři vyberte termín a do volného pole (volná pole jsou označeny malým pluskem a černými puntíky) vložte svou rezervaci. Po vyplnění rezervace vám dorazí potvrzovací email s instrukcemi, kam se máte dostavit před letem.

V případě nejasností volejte 605 728 328.

V případě, že byste chtěli létat mimo stanovenou dobu kalendáře, třeba za východu či západu slunce, tak nás prosím požádejte předem, a to s dotazem na email: info@uberuskyair.cz

Je dobré si při rezervaci také pohlídat čas východu i západu slunce, hlavně v zimních měsících, protože noční lety neprovádíme. Jinak pro ty, kteří by chtěli za letu vidět východ slunce, tak zahajujeme let zpravidla tak 20 minut před východem, a pro ty, kteří by na druhou stranu chtěli vidět západ slunce, tak přistáváme cca 20 minut po.

Aktuální čas západu a východu slunce naleznete na konci této webové stránky.  Budeme se těšit.

Přesný čas v místě Hradec Králové: