U Berušky Air

je společnost, která rozdává radost všem, kteří chtějí poznat krásu naší země z ptačí perspektivy, vyzkoušejte°°

Jsme profesionální piloti a instruktoři všeobecného letectví, kteří se létáním baví a rozdávají ostatním potěšení ve formě Zážitkových letů a pilotování opravdového letadla. Pro ty, kteří se chtějí naučit létat, máme k dispozici moderní bezpečné ultralehké letadlo Tulák a leteckou školu - středisko pilotního výcviku LAA. 


Momentky z akcí pro děti 

na letišti v Hradci Králové

  • Přivítáme Vás v prostředí letiště Hradec Králové v budově 154. Popovídáme si s vámi o všem, co potřebujete vědět k průběhu výcviku, či si popovídáme o letu, který máte zakoupený. Poté naplánujeme trasu a letíme. 
  • Můžeme vám nabídnout něco k pití, například kávu či vychlazenou vodu, vše samozřejmě zdarma.

Kdo vlastně jsme

Své zázemí máme na letišti v Hradci Králové. Naši piloti létají nejen pro nás, ale i u jiných leteckých společností. Pilotování letadel je naše celoživotní vášeň, proto jsme vytvořili tento web pro naše zákazníky, kteří si chtějí vyzkoušet například pilotovat letadlo či jen poznat v rámci Zážitkového letu krásu naší země, či se naučit létat a získat pilotní průkaz ultralehkého letadla za opravdu výjimečnou cenu - bližší informace k výcviku naleznete zde.

Výcvik pilota ultralehkého letadla provádíme letadlem Zenair, k zážitkovým letům využíváme nejen zmíněné letadlo, ale také letadla všeobecného letectví, a to letadla Cessna 172, Cessna 152, Zlin 42 MU a překrásné historické letadlo AN-2. Všechny letadla jsou udržována v jednom nejlepším servise v ČR a provozovány leteckými školami UBeruskyAir, Xair a spolkem AEROVIA.

Létáme z letiště v Hradci Králové, kde je k dispozici služba RADIO, jejíž úkolem je převážně podávat informace pilotům o daném aktuálním provozu v okolí letiště, což přispívá k bezpečnosti všech letů. My létáme po celý rok, přičemž každé roční období má své kouzlo, proto záleží jen na vás, které roční období chcete k létání využít.

Zkuste si vybrat z naší nabídky, vždy nabízíme něco navíc. Přejeme pěkný zážitek. 

Život je radost.


Naše oprávnění k provádění výcviku pilotů ultralehkých letadel


Galerie našich pilotů a instruktorů

 - setkáte se s nimi při výcviku či leteckých zážitcích


Pilotem na zkoušku, pilotování 30 minut, Tulák sportovní české letadlo

Pilotem na zkoušku pro 1 osobu (vhodné pro kohokoliv od 15 let). Letoun Tulák. Pozemní příprava (15 minut) - vysvětlení základů aerodynamiky, mechaniky letu, meteorologie a řízení letounu. Let (30 minut) - vyzkoušíte si několik zatáček, stoupání a klesání letounu, samotný navigační let po vámi vybrané trase podle časových možností. Vyhodnocení letu (5 minut).

4 700,00 Kč 5 300,00 Kč

    KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

    Zeptejte se na vše, co potřebujete vědět, odpovíme vám co nejdříve.


    Můžete nás také najít na portálech