UBeruškyAir

je společnost, která rozdává radost všem, kteří chtějí poznat krásu naší země z ptačí perspektivy, vyzkoušejte°°

Jsme profesionální piloti a instruktoři všeobecného letectví, kteří se létáním baví a rozdávají ostatním potěšení ve formě Zážitkových letů a pilotování opravdového letadla.

Pro ty, kteří se chtějí naučit létat, máme k dispozici moderní bezpečné ultralehké letadlo Zenair a leteckou školu, tedy středisko pilotního výcviku LAA. 


Přivítáme vás v pěkném renovovaném Hangáru 74 či Úlu 161 v retro stylu

  • Krásné prostředí odletu, zrenovovaný Hangár 74 či retro Úl 161, zde vás přivítáme, popovídáme si s vámi o všem, co potřebujete vědět například k průběhu výcviku, či si popovídáme o letu, který máte zakoupený, poté naplánujeme trasu a letíme. Galerie našeho zázemí, viz obrázky výše.
  • Můžeme vám nabídnout něco k pití, například kávu či vychlazenou vodu, vše samozřejmě zdarma.

Kdo vlastně jsme

Své zázemí máme společně s leteckou školou Xair a spolkem AEROVIA na letišti v Hradci Králové, v pěkném a opraveném Hangáru 74 a Úlu 161. My všichni piloti létáme u těchto leteckých společností, ale hlavně cvičíme nové piloty. 

Pilotování letadel je naše celoživotní vášeň, proto jsme vytvořili tento web pro naše zákazníky, kteří si chtějí vyzkoušet například pilotovat letadlo či jen poznat v rámci Zážitkového letu krásu naší země, či se naučit létat a získat pilotní průkaz ultralehkého letadla za opravdu výjimečnou cenu - bližší informace k výcviku naleznete zde.

Výcvik pilota ultralehkého letadla provádíme letadlem Zenair, k zážitkovým letům využíváme nejen zmíněné letadlo, ale také letadla všeobecného letectví, a to letadla Cessna 172, Cessna 152, Zlin 42 MU, ale také překrásné historické letadlo AN-2. Všechny letadla jsou udržována v jednom nejlepším servise v ČR a provozovány leteckými školami UBeruskyAir, Xair a spolkem AEROVIA.

Létáme z letiště v Hradci Králové, kde je k dispozici informační služba AFIS, jejíž úkolem je převážně podávat informace pilotům o daném aktuálním provozu v okolí letiště, což přispívá k bezpečnosti všech letů. Tedy létáme po celý rok, přičemž každé roční období má své kouzlo, proto záleží jen na vás, které roční období chcete k létání využít.

Přejeme pěkný zážitek, zkuste si tedy vybrat z naší nabídky, vždy nabízíme něco navíc. 

Život je radost.


Naše oprávnění k provádění výcviku pilotů ultralehkých letadel


Galerie našich pilotů a instruktorů

 - setkáte se s nimi při výcviku či leteckých zážitcích


Pilotem na zkoušku, pilotování 30 minut, Zenair CH601 moderní sportovní letadlo

Pilotem na zkoušku pro 1 osobu (vhodné pro kohokoliv od 15 let). Letoun Zenair. Pozemní příprava (30 minut) - vysvětlení základů aerodynamiky, mechaniky letu, meteorologie a řízení letounu. Let (30 minut) - vyzkoušíte si několik zatáček, stoupání a klesání letounu, samotný navigační let po vámi vybrané trase podle časových možností. Vyhodnocení letu (15 minut).

4 700,00 Kč 5 300,00 Kč

    KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

    Zeptejte se na vše, co potřebujete vědět, odpovíme vám co nejdříve.